jivala-logo

JIVALA – dermálne výplne zosieťovanou kyselinou hyaluronovou

Základom injekčných sterilných gélových produktov JIVALA je zosieťovaná kyselina hyalurónová neživočíšneho pôvodu. Gél je úplne homogénny, hladký, ľahko sa vstrekuje a súčasne je aj pevný a tvarovateľný. Dá sa preto použiť nie len ako výplň vrások ale aj na zväčšenie mäkkých tkanív a na formovanie kontúr tváre. Táto kombinácia vlastností je jedinečná a nenájde sa v štandardných jednofázových výrobkoch. Vďaka pokročilej a modernej výrobnej technike účinne pôsobí na zlepšenie prirodzeného vzhľadu pokožky, obnovením jej objemu bezpečným a efektívnym spôsobom. Gél je bez latexu, viskoelastický, transparentný a biologicky odbúrateľný. Sortiment je ideálny na liečbu rôznych tkanivových štruktúr.

JIVALA FINE

Zosieťovaná kyselina hyaluronová s koncentráciou 20 mg/ml, určená na vyhladenie jemnejších vrások, korekciu záhybov pokožky, zväčšenie a zvýraznenie pier, atď. Veľkosť častíc: 100 – 150 μm, počet častíc (ml): 200.000.

Cena: 1 dávka – 85 €  /  2 dávky – 150 €

JIVALA DERM

Zosieťovaná kyselina hyaluronová s koncentráciou 20 mg/ml, určená na vyhladenie hlbších vrások, korekciu výrazných záhybov pokožky, zväčšenie a zvýraznenie pier, atď. Veľkosť častíc: 150 – 280 μm, počet častíc (ml): 100.000.

Cena: 1 dávka – 85 €  /  2 dávky – 150 €

JIVALA DEEP

Zosieťovaná kyselina hyaluronová s koncentráciou 20 mg/ml, určená na vyhladenie hlbokých vrások a záhybov kože, tvarovanie kontúr tváre a zväčšovanie mäkkých tkanív, atď. Veľkosť častíc: 280 – 500 μm, počet častíc (ml): 10.000.

Cena: 1 dávka – 85 €  /  2 dávky – 150 €

MECHANIZMUS ÚČINKU

vysoko zosieťovaná kyselina hyalurónová v dermálnych výplňach JIVALA

Kyselina hyalurónová je prirodzenou kľúčovou zložkou všetkých vrstiev pokožky a jej kúzlo spočíva v schopnosti viazať vlhkosť. Pomáha udržať vodu nie len vo vrchnej vrstve pokožky ale aj v jej hlbších vrstvách. S vekom však pokožka stráca vlhkosť, čo vedie prirodzene aj k strate jej pevnosti a hebkosti. Vstrekovanie kyseliny hylurónovej v estetickej medicíne preto umožní zadržať v pokožke viac vlhkosti ako je vzhľadom na vek bežné a týmto spôsobom dokáže dočasne vyplniť nie len jemné ale aj hlboké vrásky ale aj formovať línie tváre.

jivala-logo-w

RÝCHLE A EFEKTÍVNE

Výsledky sú viditeľné už po prvej liečbe a predĺžený účinok terapie je dosiahnutý vďaka zosieťovanej HA. Doba trvania efektu do 12 mesiacov.

jivala-logo-w

KOMFORTNÁ APLIKÁCIA

Materiál vypĺňa vrásky, vyhladzuje pokožku a vytvára prirodzený výraz tváre. Prídavok lidokainu zvyšuje komfort pri aplikácii dermálnej výyplne.

jivala-logo-w

BEZPEČNÉ A PRIRODZENÉ

Nie sú živočíšneho pôvodu a majú vysokú čistotu. Plnivo je ľahko biologicky odbúrateľné, bez vedľajších účinkov. Spĺňa normu EN ISO 13485:2016.

jivala-logo-w

SKUTOČNÁ SPOKOJNOSŤ

V klinických štúdiách boli lekári, ktorí injektovali materiál a aj pacienti liečení dermálnym plnivom JIVALA veľmi spokojní s výsledkami.

Môžem telu pomôcť syntetizovať kyselinu hyaluronovú?

Počas slnečných aj dní sa odporúča ochrana očí slnečnými okuliarmi, pretože koža okolo očí je veľmi tenká a vystavovanie sa slnku spomaľuje tvorbu kyseliny hyaluronovej. Optimálne hydratovaná pleť stárne oveľa pomalšie, preto je počas slnečných dní vhodné dodržiavať pitný režim a používať opaľovacie krémy s obsahom zinku. Horčík, fytoestrogén, retinoidy (Vitamín A/Retinol) a zinok v primeranom množstve v strave, pomáhajú syntetizovať kyselinu hyaluronovú.

Ideálna voľba pre ženy po 30-ke

Kyselina hyaluronová zväčší svoj objem naviazaním vody a tým vytlačí jemné vrásky. Má priaznivý účinok aj na hojenie rán, v boji proti vírusom, baktériám a iným mikroorganizmom v orgánoch. Je veľmi účinná najmä pri prvých vráskach u žien vo veku okolo 30-40 rokov a má dlhodobý efekt. Treba si ale uvedomiť, že ani táto metóda nedokáže robiť zázraky a na veľmi hlboké vrásky je potrebné použiť aj ďalšie dostupné metódy

Hyaluronová kyselina

Zabezpečuje dlhodobú hydratáciu pokožky ⦁ Redukuje vrásky a zmeny na pokožke ⦁ Revitalizuje pleť – odstraňuje známky starnutia a únavy, zvyšuje pružnosť pokožky, zjednocuje farebný tón a dlhodobo hydratuje suchú pleť ⦁ Urýchľuje hojenie a regeneráciu pleti po chirurgických zákrokoch ⦁ Lieči alopéciu ⦁ Viaže vodu a zväčšuje objem ⦁ Stimuluje rast kožných buniek